Fotografia psów

Fotografia psów; sesje z psem; pies i dziecko; sesje z pupilem
Portretowa fotografia psów w plenerze, pamiątkowe zdjęcia psów z właścicielem, sesje stylizowane, zdjęcia eksterierowe, a także sesje szczeniąt w hodowlach.
Sesje eksterierowe: Są to sesje dla właścicieli psów rasowych i hodowców, którzy potrzebują profesjonalnych zdjęć pod kątem eksterierowym swoich pupili. Sesja obejmuje zdjęcia sylwetki, zdjęcia portretowe, a także zdjęcia w ruchu z uwzględnieniem cech danej rasy.
Zdjęcia szczeniąt: Sesje starszych szczeniąt odbywają się w plenerze. W przypadku bardzo młodziutkich piesków zdjęcia wykonuję w domu u hodowcy.
Sesje pamiątkowe: To sesje plenerowe samych psiaków, ale także pamiątkowe zdjęcia z właścicielem
Oferta sesji barterowych dla hodowców i właścicieli psów rasowych:
Istnieje możliwość umówienia się na nieodpłatną sesję barterową.
W ramach takiej sesji otrzymają Państwo od 3 do 10 fotografii  (w zależności od ilości psów).
Za zdjęcia nie płacicie, a jedynym warunkiem jest wyrażenie zgody na komercyjne wykorzystanie zdjęć Waszego psa: w nadrukach, na stronach internetowych, w czasopismach a także wielkoformatowych wydrukach.
Ze względu na specyfikę sesji zależy mi na psach rasowych, w kondycji wystawowej, z zadbanym włosem, charakterystycznych dla swojej rasy. Ponadto psi model musi posiać jakieś umiejętności, znać podstawowe komendy: m.in. zostań, siad, leżeć, poproś bo to znacznie ułatwia zrobienie profesjonalnych ujęć.
Na sesji barterowej psy muszą pozować bez smyczy, niesfornym psiakom dziękujemy.
Sesje odbywają się w Rybniku i okolicach. Każda sesja trwa ok 1-1,5h. Zdjęcia, które otrzymujecie możecie wykorzystać w dowolny sposób do promocji swojej hodowli i nie tylko 😉
Zastrzegam sobie prawo wyboru modeli do sesji barterowych. Mogę odmówić jeśli uznam, że pies lub psy nie spełniają moich oczekiwań.
Aby zaprezentować swojego psiego kandydata proszę o kontakt poprzez e-mail: info@piotrwojcik.org.pl

Sesje z psem, to fantastyczna pamiątka na całe życie dlatego warto sobie ją sprawić :). Profesjonalnie wykonane zdjęcia będą czymś wyjątkowym dla każdego właściciela psa, a także innych domowników. Takie zdjęcia świetnie nadadzą się do powieszenia na ścianie oraz do albumu. Po latach, będą one przywoływały wspaniałe wspomnienia czasu spędzonego z ukochanym psiakiem. Taka sesja, może także stanowić doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin oraz rocznicy, dlatego zachęcam do kontaktu ze mną. Polecam vouchery na sesje  dostępne u mnie od ręki.
Udział w sesji fotograficznej, powinien być przede wszystkim fajną aktywnością, dla Was oraz Waszego psiaka.  Potraktujmy ją więc jak zabawę oraz sposobność do wspólnego spędzenia czasu. W związku z tym, weźmy ze sobą pyszne smakołyki oraz ulubioną zabawkę naszego psiaka. Na rozgrzewkę wykonajmy z psem kilka prostych sztuczek. A chwila zabawy, być może pomoże nam rozweselić psiaka przed sesją. W trakcie zdjęć zróbmy chwilę przerwy na krótki spacer oraz swobodną eksplorację terenu. Pamiętajmy, że to ma być przyjemność zarówno dla nas jak i dla psa dlatego nie zapominajmy o jego potrzebach.
Dla kogo fotografia psów?
Dla każdego! Nawet jeśli Twój pies, nie jest mistrzem sztuczek i posłuszeństwa, może okazać się świetnym modelem. Przed sesją, warto jednak przećwiczyć z psem pewne umiejętności ponieważ mogą one okazać się przydatne w trakcie robienia zdjęć. Fajnie byłoby, gdyby pies reagował na swoje imię ponieważ ułatwi to skierowanie jego uwagi w stronę aparatu; oraz potrafił zostać spokojnie w miejscu. Mile  widziana, choć nie niezbędna jest znajomość podstawowych komend: siad, leżeć.
Zapraszam do rezerwacji terminu na sesje z psem. Zadzwoń do mnie a na pewno dobierzemy odpowiednie miejsce i dogodny dla Was termin na taką sesję oraz omówimy szczegóły.
Na sesjach mile widziane są także inne zwierzęta dlatego zapraszam także: koty, konie, króliki, a także inne gatunki.