O mnie

Fotografia ślubna, fotografia okolicznościowa, sesje psów, fotografia portretowa, reportaż z chrztu…

.

Cześć! Mam na imię Piotr.

.
Jako fotograf staram się wychodzić na przeciw Waszym oczekiwaniom. Gwarantuję profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość zdjęć. Fotografując staram się wyrazić emocje nie tylko żywych modeli, ale także przedmiotów by widz choć na chwilę zatrzymał się w zadumie i puścił wodze wyobraźni.

Podczas sesji reportażowych staram się być niezauważalny żeby uchwycić na zdjęciach spontaniczne i ulotne momenty. Zawsze służę Wam dobrą radą i wsparciem, bo fotograf często widzi więcej niż para młoda przejęta wielkim wydarzeniem jakim jest ceremonia zaślubin.
Fotografia ślubna pomaga zatrzymać przemijające chwile, a ponieważ jak wiadomo pamięć jest ulotna to właśnie zdjęcia sprawiają, że możemy zatrzymać teraźniejszość aby w każdej chwili móc wrócić wspomnieniami do ważnych dla nas chwil czy wydarzeń

.

.

Fotografia ślubna – Posiadam odpowiednie zezwolenie z Kurii na fotografowanie w czasie uroczystości religijnych. Cały czas doskonalę swój warsztat pogłębiając wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zawsze chętnie podejmuję nowe wyzwania w tym kierunku, aby stale być na bieżąco z nowinkami fotograficznymi.

Fotografuję wysokiej klasy sprzętem Canona. Używam jasnych obiektywów, które poradzą sobie w każdych warunkach pogodowych, czy oświetleniowych .

.

.

.

Kilka lat temu odkryłem swoją kolejną pasję fotograficzną, a mianowicie fotografowanie psów. 
W dzieciństwie nie miałem zwierząt i jakoś specjalnie mnie do nich nie ciągnęło 🙂 . Jednak wszystko się zmieniło gdy poznałem swoją żonę…. Welsh corgi pembrok to rasa psów która całkowicie zmieniła moje spojrzenie na zwierzęta. W momencie ślubu stałem się właścicielem dwóch uroczych suczek. Szybko okazało się że swoim wesołym charakterem mnie kupiły. Wprost oszalałem na ich punkcie. Od tej pory wielką pasją stała się dla mnie fotografia zwierząt. Cuki i Holly nauczyły mnie jak bardzo wymagające jest to zajęcie i jak wiele wymaga cierpliwości od fotografa, bo zwierzaki często nie są skore do współpracy. Obserwuję psy w obiektywie wyczekując tego jednego momentu, który pozwoli mi uwiecznić na zdjęciu to co w psie najpiękniejsze. Czasem na to najciekawsze ujęcie trzeba poświęcić sporo czasu ale widząc efekty przekonuję się że warto. Anielska cierpliwość, liczne próby i powtórzenia ujęć to codzienność w prace ze zwierzętami.

.

.

.

Mieszkam w Rybniku, ale nie stawiam ograniczeń co do miejsc sesji/reportażu, który mam wykonać. Przyjmę zlecenia zarówno w Polsce jak i za granicą. Jestem otwarty na nowe pomysły i wyzwania.

Oprócz reportaży ślubnych wykonuję także kreatywne sesje plenerowe, plenery komunijne, chrzty, sesje narzeczeńskie, rodzinne czy portretowe. Każdy temat z którego można wydobyć emocje przy pomocy aparatu jest mi bliski. 

Piszcie, dzwońcie, pytajcie, umawiajcie terminy sesji. Zapraszam i mam nadzieję, że będzie dane nam się poznać 😉