Foto łapka

Foto Łapka powstała z pasji do fotografii i miłości do zwierząt. Z własnego doświadczenia wiemy, że więź człowieka ze zwierzęciem potrafi być bardzo silna. Dzięki fotografowaniu zatrzymujemy tak szybko uciekające chwile. Możemy się nimi cieszyć gdy tylko mamy na to ochotę. A także gdy zatęsknimy za przyjacielem, którego już z nami nie ma. Pracując z psem czy innym zwierzęciem, nieustannie dbamy o to aby zwierzak był zadowolony i zrelaksowany. Najważniejsze jest to aby podczas sesji był po prostu sobą. Staramy się nie zmuszać go do rzeczy, których nie chce robić. Każdy zwierzak jest piękny, staramy się uchwycić wszystko to, co stanowi o jego wyjątkowości.


W sesji zawsze uczestniczy opiekun psa (czy innego zwierzęcia), który jeśli chce, może brać w niej udział jako model.

Pies jak również inne zwierzęta  w przeciwieństwie do ludzkich modeli, bardzo często nie chcą z nami współpracować. Łatwo dają się rozproszyć przez otaczające je atrakcje, dlatego zawsze zachęcamy klientów aby zabierali na sesje ulubione zabawki swojego pupila. Przede wszystkim smakołyki, które w wielu przypadkach bardzo motywują psa i skupiają jego uwagę.

 

Sesja zdjęciowa może się odbyć w Rybniku lub innym dowolnym miejscu  (po uzgodnieniu kosztów dojazdu). Wykonujemy sesje plenerowe, sesje w domu u klienta, ale także jest możliwość  połączenia  pleneru ze zdjęciami w pomieszczeniu.

Niezbędne jest wcześniejsze umówienie się na konkretny termin i wpłata  zadatku.


Po sesji, w terminie do dwóch tygodni  klient  otrzyma od nas wcześniej ustaloną, profesjonalnie obrobioną w programie graficznym liczbę zdjęć (w zależności od ceny sesji) w dwóch egzemplarzach. Jeden w wersji pomniejszonej opatrzony będzie logiem przystosowany do bezpośredniego zamieszczania zdjęć w internecie. Drugi w dużej rozdzielczości – te zdjęcia opiekun będzie mógł wykorzystać wg własnego uznania.

Istnieje również możliwość stworzenia mini albumu z sesji jak i pośredniczenia w tworzeniu różnego rodzaju gadżetów z wykorzystaniem zdjęć z sesji.

CENNIK

PAKIET  I  „MINI”

– 5 zdjęć poddanych autorskiej obróbce

– czas trwania sesji – do 1 godziny

– zdjęcia w wersji elektronicznej w wysokiej rozdzielczości (do wydruku) oraz zmniejszone (przygotowane do prezentacji w internecie

– zdjęcia wysyłane drogą elektroniczną

Cena: 200zł

Za dopłatą:

– każde dodatkowe zdjęcie – 30zł

– możliwość dokupienia wydruków – cena uzależniona od formatu wydruku

PAKIET II

– 10 zdjęć poddanych autorskiej obróbce

– czas trwania sesji –  do 1,5 godziny

– zdjęcia na płycie DVD z nadrukiem w wysokiej rozdzielczości (do wydruku) oraz zmniejszone (przygotowane do prezentacji w internecie)

– zdjęcia wydrukowane  w formacie 15×23 cm w stylowym opakowaniu

Cena: 300zł

Za dopłatą:

– każde dodatkowe zdjęcie – 30zł

PAKIET III

– 20 zdjęć poddanych autorskiej obróbce

– czas trwania sesji – do 3 godzin

– zdjęcia na płycie DVD z nadrukiem w wysokiej rozdzielczości (do wydruku) oraz zmniejszone (przygotowane do prezentacji w internecie)

– zdjęcia wydrukowane  w formacie 15×23 cm w stylowym opakowaniu

Cena: 500zł

Za dopłatą:

– każde dodatkowe zdjęcie – 30zł

Sesje eksterierowe:

Są to sesje dla właścicieli psów rasowych i hodowców, którzy potrzebują profesjonalnych zdjęć pod kątem eksterierowym swoich pupili. Sesja obejmuje zdjęcia sylwetki, zdjęcia portretowe, a także zdjęcia w ruchu z uwzględnieniem cech danej rasy.

Zdjęcia szczeniąt

Sesje starszych szczeniąt odbywają się w plenerze. W przypadku bardzo młodziutkich piesków zdjęcia wykonuję w domu u hodowcy.

Sesje pamiątkowe:

To sesje plenerowe samych psiaków, ale także pamiątkowe zdjęcia z właścicielem

Oferta sesji barterowych dla hodowców i właścicieli psów rasowych:

Istnieje możliwość umówienia się na nieodpłatną sesję barterową.
W ramach takiej sesji otrzymają Państwo od 3 do 10 fotografii  (w zależności od ilości psów).
Za zdjęcia nie płacicie, a jedynym warunkiem jest wyrażenie zgody na komercyjne wykorzystanie zdjęć Waszego psa: w nadrukach, na stronach internetowych, w czasopismach a także wielkoformatowych wydrukach.

Ze względu na specyfikę sesji zależy mi na psach rasowych, w kondycji wystawowej, z zadbanym włosem, charakterystycznych dla swojej rasy. Ponadto psi model musi posiać jakieś umiejętności, znać podstawowe komendy: m.in. zostań, siad, leżeć, poproś bo to znacznie ułatwia zrobienie profesjonalnych ujęć.
Na sesji barterowej psy muszą pozować bez smyczy, niesfornym psiakom dziękujemy.

Sesje odbywają się w Rybniku i okolicach. Każda sesja trwa ok 1-1,5h. Zdjęcia, które otrzymujecie możecie wykorzystać w dowolny sposób do promocji swojej hodowli i nie tylko ;). 

Zastrzegam sobie prawo wyboru modeli do sesji barterowych. Mogę odmówić jeśli uznam, że pies lub psy nie spełniają moich oczekiwań.

Aby zaprezentować swojego psiego kandydata proszę o kontakt poprzez e-mail: info@piotrwojcik.org.pl

Sesje z psem, to fantastyczna pamiątka na całe życie dlatego warto sobie ją sprawić :). Profesjonalnie wykonane zdjęcia będą czymś wyjątkowym dla każdego właściciela psa, a także innych domowników. Takie zdjęcia świetnie nadadzą się do powieszenia na ścianie oraz do albumu. Po latach, będą one przywoływały wspaniałe wspomnienia czasu spędzonego z ukochanym psiakiem. Taka sesja, może także stanowić doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin oraz rocznicy, dlatego zachęcam do kontaktu ze mną. Polecam vouchery na sesje  dostępne u mnie od ręki.

Udział w sesji fotograficznej, powinien być przede wszystkim fajną aktywnością, dla Was oraz Waszego psiaka.  Potraktujmy ją więc jak zabawę oraz sposobność do wspólnego spędzenia czasu. W związku z tym, weźmy ze sobą pyszne smakołyki oraz ulubioną zabawkę naszego psiaka. Na rozgrzewkę wykonajmy z psem kilka prostych sztuczek. A chwila zabawy, być może pomoże nam rozweselić psiaka przed sesją. W trakcie zdjęć zróbmy chwilę przerwy na krótki spacer oraz swobodną eksplorację terenu. Pamiętajmy, że to ma być przyjemność zarówno dla nas jak i dla psa dlatego nie zapominajmy o jego potrzebach.

Dla kogo fotografia psów?

Dla każdego! Nawet jeśli Twój pies, nie jest mistrzem sztuczek i posłuszeństwa, może okazać się świetnym modelem. Przed sesją, warto jednak przećwiczyć z psem pewne umiejętności ponieważ mogą one okazać się przydatne w trakcie robienia zdjęć. Fajnie byłoby, gdyby pies reagował na swoje imię ponieważ ułatwi to skierowanie jego uwagi w stronę aparatu; oraz potrafił zostać spokojnie w miejscu. Mile  widziana, choć nie niezbędna jest znajomość podstawowych komend: siad, leżeć.

Zapraszam do rezerwacji terminu na sesje z psem. Zadzwoń do mnie a na pewno dobierzemy odpowiednie miejsce i dogodny dla Was termin na taką sesję oraz omówimy szczegóły.
Na sesjach mile widziane są także inne zwierzęta dlatego zapraszam także: koty, konie, króliki, a także inne gatunki.

Zapraszamy  wszystkich miłośników zwierząt do kontaktu z nami. Na sesji mile widziane są wszystkie udomowione zwierzaki – lubimy wyzwania 😉 Dla tych który chcieliby sprawić prezent najbliższym oferujemy vouchery podarunkowe.

Zapraszamy również rodziców dzieci, które chciałyby mieć sesję zdjęciową ze swoim ukochanym psem, kotem czy koniem. To pamiątka na lata. Mile widziane osoby z własnym, zwariowanym pomysłem na sesje  😉 , wychodząc naprzeciw jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie